.

.

Перформанси на ерл 804506ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

Перформанси на ерл 804506ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 1.67
Износ

Ерлс 45 Степен Вртливата-Заптивка® Крај На Цревото АН -6-Црвена/Сина;Уникатен Вртлив Проток-Заптивка® Краевите На Цревото Овозможуваат Целосна 360° Ротација по Инсталацијата.; Нерѓосувачките Иглички За Задржување Овозможуваат Прилагодување ОД 360° По Инсталацијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите