.

.

Ултрапро Степен. Стегање-На Крајот На Цревото

Ултрапро Степен. Стегање-На Крајот На Цревото

DEN 446.40
Износ

Ултрапро 90 Степени. Стегање-На Крајот На Цревото; Големина На Фитинг : -8АН Женка; Крај На Цревото Големина : -8АН; Дизајн Со Низок Профил; Анодизирана Црна; Алуминиум;Не-Вртливаконволутирано Црево За Стегање Крај Не-Вртливо; Внатрешни Заптивки Отпорни На Сите Познати Горива; Масло И Течност За Ладење; Дизајн На Ултра Свиткана Цевка; Печка-Лемење; Цврст Дизајн; Елоксирање На Црн Капут; Краеви На Цревото За Стегање; издржат Сурови Средини; Алуминиумски Дополнителни Карактеристики Со Висока Јачина Заврши : црна елоксирана.

R

Им се допаѓа и на купувачите