.

.

Изведба на ерл 030ЕРЛ Цевки Бендер

Изведба на ерл 030ЕРЛ Цевки Бендер

DEN 2153.92
Износ

Професионални Цевки Бендер-свиоци до 180 Степен новите професионални цевки на Ерл се висококвалитетни алатки кои можат да се справат со сите видови цевки, вклучително и поцврст материјал како нерѓосувачки челик. Отворената страна на алатот се лизга преку цевката во која било точка и прави мазни, тесни свиоци на радиусот без постигнување или израмнување на цевката. Секоја алатка се наведнува една големина На Цевки Големина Цевки : 5/8". Радиус На Свиткување : 2-1/4". Калибриран w / Агол (До 180 Степени Свиоци). Работи со челик, Бакар, Бакар/Никел и Цевки од нерѓосувачки Челик. Идеален за Употреба Со Тврди Цевки На Ерл.

R

Им се допаѓа и на купувачите