.

.

Перформанси на ерл 63010162ЕРЛ Црево За Гориво

Перформанси на ерл 63010162ЕРЛ Црево За Гориво

DEN 639.84
Износ

Брзина - Флекс Црево 3 Женски Вртливите Двата Краја-Големина Црево 3-Должина 62 во.; Нашите фабрички склопени црева се направени од истото заштитено црево од плетенка од НЕ ' рѓосувачки челик заштитено од екструдиран тефлонски, што е светски стандард на тркачката индустрија за флексибилни црева за сопирачки, спојки и инструменти. Цревата се собрани со БРЗИНАТА На Ерл-ФЛЕКС стегање или занишани трајно инсталирани краеви на цревото. Секое црево е тестирано на притисок на 4.000 пси.; Тестиран притисок на 4000 ПСИ. За Цревата За Инструменти. За Флексибилни Црева За Сопирачки И Спојки. Поцврсто Чувство На Сопирачката. Стандард На Тркачката Индустрија. Екструдиран тефлонски w/ 0.40" Дебелина На Ѕидот.

R

Им се допаѓа и на купувачите