.

.

Срце: Во Студиото

Срце: Во Студиото

DEN 0.33
Износ

Со Повеќе Топ 10 хитови од која било друга музичка група со женски фронт во историјата, почнувајќи со такви класици од 70-тите како "луд На Тебе", " Баракуда, " ""Магичен Човек," и "Директно," ролинг Стоун ја поздрави сестринската екипа На Ненси и Ен Вилсон. . [за] итро повлекување на пресврт На улогата На лед Зеп, " додека сеуште успева Во мејнстрим Топ 40 Радио. Бендот возеше втор бран на уште поголем комерцијален успех во текот на 1980-тите, произведувајќи такви хитови како "Овие Соништа", " Кому Ќе Трчаш? ", "Сам," "Никогаш," " "Заглавени," ""Таму Е Девојката," " Што е Со Љубовта? ", и "Се Што Сакам Да Направам (Е Да Водам Љубов Со Тебе)," ќе продаде кумулативни 30+ милиони албуми ширум светот!Сега, за прв пат, во страниците На Срцето : во Студиото, навивачите го добиваат В. И. П. пристап зад сцената на пишувањето и снимањето на сите хит албуми На Срцето и пресече синглови! Овој наслов содржи ексклузивни интервјуа со водачите На бендот Ен и Ненси Вилсон, долгогодишниот Гитарист Хауард Лис, како и со продуцентите Мајк Фликер, Рон Невисон, Кит Олсен и Ричи Жито. Оваа студија за процесот На правење хитови На Срцето во студиото е прва од ваков вид и сигурно ќе биде задолжителна за секој љубител на Срцето! Срце : Во Студиото.

R

Им се допаѓа и на купувачите