.

.

Алуминиумска Легура Медицински Одделение Подесување вилушка цпс секој 501024

Алуминиумска Легура Медицински Одделение Подесување вилушка цпс секој 501024

DEN 575.52
Износ

Адц Алуминиумска Легура Медицински Одделение Подесување Вилушка 50 мм 1024 цпс 1 Секој 501024 1 Подесување Вилушка алуминиумска легура подесување вилушки дизајнирани и произведени за да ги задоволат бараните потреби на медицинската професија. Не-магнетна, отпорна на корозија конструкција од алуминиумска легура. Тежи 1/3 од споредливи челични вилушки за подесување. Произведени од 3/8" х 1 " бар акции за супериорни перформанси и конзистентна точност на фреквенцијата. Екстра долга 2" рачка на свртен мазен алуминиум за да се олеснат тестовите за спроводливост на коските.

R

Им се допаѓа и на купувачите