.

.

Лесно Гитара Јазиче Изданија: Џејмс Бонд Колекција За Гитара

Лесно Гитара Јазиче Изданија: Џејмс Бонд Колекција За Гитара

DEN 230.08
Износ

Во 1962 година, нападот на стакато на гитарата На Вик Флик излезе од филмот Д-Р Не како од цевката На Сопствениот Валтер ППК На Бонд, и оттогаш тоа е звукот на Бонд. Оваа книга содржи 12 класични теми За Џејмс Бонд во аранжмани за мелодија и гитара што лесно се свират. Вклученото ДВД-РОМ содржи Звук-слично и игра-Заедно Мп3 Со целосна оркестрација, и нашиот ексклузивен софтвер За Прилагодено Мешање ТНТ 2, кој ви овозможува да ги менувате мешавините на инструментите, деловите за јамка и да ги менувате темпото и копчињата. Наслови : Дијамантите Се Засекогаш * Само За Твоите Очи * Од Русија Со Љубов * Голдфингер * Тема За Џејмс Бонд * Живеј И Нека Умре * Никој Не Го Прави Тоа Подобро * На Тајната Служба На Нејзиното Височество * Гром * Утре Никогаш Не Умира * Поглед На Убиство * Живееш Само Двапати. Лесно Гитара Јазиче Изданија : Џејмс Бонд 007 Колекција За Гитара (Други).

R

Им се допаѓа и на купувачите