.

.

Стринг Квартет, Оп.: Студија Резултат Бр

Стринг Квартет, Оп.: Студија Резултат Бр

DEN 0.33
Износ

Група снаодливи деца започнуваат решение-веб-страница каде што сајбервизиторите можат да добијат одговори на прашања што ги мачат. Но, кога еден прашалник го поставува вистинското значење На Божиќ, децата бараат да ја откријат мистеријата патувајќи назад низ пророштвата на Стариот Завет. Она што тие го наоѓаат е серија на и зборови кои откриваат спектакуларна приказна! Со креативни ликови, хумористичен дијалог и одлична музика, S Датотеки е Детски Божиќ мјузикл вашите деца ќе сакаат да настапуваат. Стринг Квартет, Оп. 11 : Студија Резултат Број 28.

R

Им се допаѓа и на купувачите