.

.

Длабоко Виолетова: Свирење На Гитара-По Волумен

Длабоко Виолетова: Свирење На Гитара-По Волумен

DEN 319.84
Износ

(Свирење Гитара-Заедно). Серијата За Свирење Гитара ќе ви помогне брзо и лесно да ги свирите вашите омилени песни! Само следете го јазичето, слушајте го звукот за да слушнете како треба да звучи гитарата, а потоа свирете заедно користејќи ги одделните придружни песни. Мелодијата и текстот се исто така вклучени во книгата во случај да сакате да пеете или едноставно да ви помогнат да следите. Аудиото е достапно преку интернет за преземање или стриминг и е подобрено за да можете да ја прилагодите снимката на кое било темпо без да го менувате теренот! 8 песни : Црна Ноќ * Огнена Топка * Ѕвезда На Автопат * Тропање На Задната Врата * Совршени Странци * Чад на Вода * Вселенски Камион * Жена Од Токио. Длабоко Виолетова : Свирење На Гитара - Заедно Волумен 190 (Друго).

R

Им се допаѓа и на купувачите