.

.

Филм И ТВ Музика: Инструментална Игра-Заедно Серија

Филм И ТВ Музика: Инструментална Игра-Заедно Серија

DEN 1.33
Износ

(Инструментална Игра-Заедно). Соло аранжмани за 13 иконски теми од популарни ТВ емисии и филмови се прикажани во оваа колекција совршени за младиот и надежен инструменталисти. Се одликува со онлајн пристап до аудио демонстрација и придружни песни за преземање или стриминг за да ви помогне да слушнете како песната треба да звучи, а потоа да свири-заедно и да звучи како професионалец! Вклучува теми од : Одмаздници * Доктор Кој КСИ * Даунтон Опатија * Игра На Тронови * Чувари на Галаксијата * Хаваи Пет-О * Темата На Реј (Од Војна На Ѕвездите : Силата Се Буди ) * Х-Датотеките * и многу повеќе. Филм И ТВ Музика : Инструментална Игра-Заедно Серија.

R

Им се допаѓа и на купувачите