.

.

Поп Изведба: Хит Песни За Флејта И Пијано

Поп Изведба: Хит Песни За Флејта И Пијано

DEN 187.52
Износ

(Музичка Продажба Америка). Поп Перформанси Парчиња вклучува 10 внимателно избрани современи и класични поп песни во посебни аранжмани за соло инструмент со пијано придружба. Со резултат на пијано, посебен соло дел и совети и совети за изведба, овие забавни парчиња ќе ги усовршат вашите вештини и ќе развијат свирење ансамбл. Песни : Сите Јас * Мост преку Проблематична Вода * Часовници * Не Престанувајте Да Верувате * Огномет * Луд Свет * Илјада Милји * Илјада Години * Кога Бевме Млади. Поп Изведба Парчиња : 10 Хит Песни За Флејта и Пијано.

R

Им се допаѓа и на купувачите