.

.

С. Поло Асн. Машка машка кошула за печатење поло

С. Поло Асн. Машка машка кошула за печатење поло

DEN 272.00
Износ

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн. Поло за печатење на мажите. Оваа супер мека кошула за печатење е универзално носена и толку удобна што среќно ќе ја носите цел ден. Со дополнителен моден пресврт, спарете ги овие со омилените шорцеви или долго дно за обичен опуштен изглед, не можете да тргнете наопаку. Јака со предна плоча со два копчиња; Кратки ракави со манжетни со ребра. 100% памук; Моделот е 6'1 носејќи големина M. дарежлива силуета за лесно вклопување; Машина за перење; Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите