.

.

Машка машка маичка за машка пика

Машка машка маичка за машка пика

DEN 175.68
Износ

Нема ништо како поло маица. Тоа е безвременски стил додава полски на се што го спарувате, од фармерки до какис. Поло на Georgeорџ е направен со допир на стрии и мек допир, што ви нуди неверојатно вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. pullover styling; Плакета со два копчиња. Рамна ребра плетена јака. Капка опашка полите со странични парчиња. 58% памук/39% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Кошула за истегнување на кратки ракави за мажи од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите