.

.

Бесплатно склопување на кратки ракави за машки пол

Бесплатно склопување на кратки ракави за машки пол

DEN 3.00
Износ

Чувајте се ладно, спортско и стилски во краткиот ракав на Слободен склоп, Пике Поло. Текстурата, меката, ткаенина за дишење, јаката за уредна точка - сето тоа функционира. Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : зашилена јака. Затворање : стил на пуловер; Плакета со два копчиња. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мек пик памук. Бесплатно склопување пике поло со кратки ракави за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите