.

.

Solidир и голем машка машка кратка ракав, цврст дрес Поло, достапен до големина 5xl

Solidир и голем машка машка кратка ракав, цврст дрес Поло, достапен до големина 5xl

DEN 3.33
Износ

Врзете го вашиот ансамбл со цврст поло од Georgeорџ. Оваа маичка со кратки ракави за мажи е лесен за стил за работна недела или излети за викенди и има финиш на дрес за дополнителна удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи затворање на копчето M. на вратот. Јака. Кратки ракави. Цврст тон. Телото на Jerseyерси. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Цврста маица на мажите од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите