.

.

С. Поло Асн. Машка мулти -меѓусебна маичка со поло

С. Поло Асн. Машка мулти -меѓусебна маичка со поло

DEN 3.33
Износ

Чувајте го смело, класично и лесно. САД Поло Асн. Машката муталиколор Интерлексија Поло дава едноставна облека што е малку дополнително. Овој 100% памучен поло има дарежлива вклопување за леснотијата што ја барате во облечена и обична кошула. Пар со некои фармерки, чиноси и патики и вашиот викенд е поставен! Краток ракав; Се одликува со мало везено лого на левиот џеб на градите. Моделот е април. 6'1 "Носење големина m; 100% памук. Машината што се пее; увезена.

R

Им се допаѓа и на купувачите