.

.

Поло за кратки ракави на Докерс Поло

Поло за кратки ракави на Докерс Поло

DEN 239.68
Износ

Ние го сакаме Полос од многу причини. Главен меѓу нив : нивната неспоредлива разноврсност. Можете да ги облечете нагоре или надолу, да ги носите под или со што било, и тие секогаш ќе изгледаат на точка. Овој е направен со органски памук за поздрава планета. Кралот на лесни врвови : Поло. Рационализирано детали и силуета за додадена разноврсност. Направено со органски памук за поздрава планета. Мека, чиста и хемиска бесплатна, нашиот органски памук се одгледува без пестициди, хербициди или ѓубрива за да промовира поздрава почва и почиста вода. Рбебна плетена јака за ширење.

R

Им се допаѓа и на купувачите