.

.

Мажи 6. оз. Ултра Памук Пике Поло Пакет

Мажи 6. оз. Ултра Памук Пике Поло Пакет

DEN 2.00
Износ

100% памук; Спортската Сива боја е 90% памук, 10% полиестер; Темната Хедер е 50% памук, 50% полиестер; плетена јака и манжетни; плакета со три копчиња со копчиња од дрво; шиење со двојна игла низ целиот; Гилдан Менс 6,5 мл. Ултра Памук Пике Поло 5 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите