.

.

Голема и висока испреплетена мачка со стрелки со стрела со стрела

Голема и висока испреплетена мачка со стрелки со стрела со стрела

DEN 1.67
Износ

Класичен, чист и кул. Нашиот меѓусебно Хедер Поло е направен од мешавина од памук што совршено се спарува со топло време. Очигледното предиво им дава на овој стил навестувања на детали, како и мазен, обичен изглед. Рамна плетена ребра јака и манжетна, копче со стрела со лого.

R

Им се допаѓа и на купувачите