.

.

Перформанси за мажи 4. Оз. Jerseyерси Поло Пак

Перформанси за мажи 4. Оз. Jerseyерси Поло Пак

DEN 495.84
Износ

100% полиестер; чиста завршена плоча со три копчиња со засилена кутија на дното; контурирана јака за заварување; Влажување на влага; Етикета за пренос на топлина; странични со странични отвори; Етикета на okerокер на Sideseam; Двоен ракав и долниот полите; Копчиња со бисер од јаглен; Gildan Mens Performance 4,7 мл. Пакет Jerseyерси Поло 3.

R

Им се допаѓа и на купувачите