.

.

Машки машки Врвови Свртете Јака Патент Јака Врвови Мажи Поло Маици Зелена XL

Машки машки Врвови Свртете Јака Патент Јака Врвови Мажи Поло Маици Зелена XL

DEN 2.67
Износ

Сезона : Зима, Пролет, Fall. Пол : Мажи. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина На Ракавот : Кратко. Јака : Ревер. Дебелина : Стандардни Кошули За Мачки за Табела Со Мензиза : . Големина : М САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 111см/43.70" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 23см/9.06" Должина : 72см/28.35"Големина : Л САД : 14 ЕУ : 44 БИСТА : 116см/45.67" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 24см/9.45" Должина : 74см/29.13"Големина : xl сад : 16 еу : 46 биста : 121см/47.64" рамо : 51см/20.08" ракав : 25см/9.84" должина : 76см/29.92"Големина : ххл сад : 18 еу : 48 Биста : 127см/50.00" Рамо : 53см/20.87" Ракав : 26см/10.24" Должина : 78см/30.71"големина : Хххл сад : 20 еу : 50 биста : 133см/52.36" Рамо : 55см/21.65" Ракав : 27СМ/10.63" должина : 80см/31.50" Шик дизајн патент плакета И отпечатоци Изглед Што Ја Прават оваа тениска маица да оди во канцеларија или во одмор. Мода И Шик, Обезбедување На Широк Спектар На Бои За Избор И . Момчиња Маици. Погодни Прилики Совршено Спарени Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Погодни За Секојдневна, Секојдневна Облека, Забава, Плажа, Одмор, Состаноци, Клуб, Улична Облека, Патување, Дома Итн. Машки Кошула Пакет. Повеќекратна Големина МОЖЕМЕ Да Обезбедиме Големина M L XL XXL XXXL . Постојат Многу Видови На Бои За Да Изберете За Да Можете Да Изберете Што Сакате. Маици За Мажи Лабава Одговара. Удобен Материјал Машките Кошули Се Изработени од Полиестерски Материјал, Мазни и Меки, Без Мирис, Без Грижа Ја Гребеат Кожата И Удобно. Маици За Мажи Пакет V Вратот. Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Машки.

R

Им се допаѓа и на купувачите