.

.

Mopleорџ машки кратки ракави шема erseyерси Поло, до големина 5xl

Mopleорџ машки кратки ракави шема erseyерси Поло, до големина 5xl

DEN 175.68
Износ

Поло на мажот actекард шема на героге е совршен поло од деловно секојдневно до теренот за голф. Не-ролна рамна јака на ребра, предниот дел од предната плоча и џебот на градите обезбедуваат веројатност за опции за носење. Овој поло е направен мек материјал за лесна нега со етикетирање без ознаки за додадена удобност. Машкиот маж со кратки ракави за кратки ракави, erseyерси Поло.

R

Им се допаѓа и на купувачите