.

.

С.Поло Асн. Менс Интерлок Поло Маица

С.Поло Асн. Менс Интерлок Поло Маица

DEN 1.67
Износ

Дише и лесен, Сад Поло Асн. Машка Поло Кошула За Блокирање ќе биде вашето одење кога времето ќе се загрее или кога сакате дополнителна удобност. Спарете со чино или со вашиот омилен тексас. Не можеш да погрешиш. Јака со предна плоча со две копчиња. Кратки ракави со ребрести манжетни. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% Чешлан Памук. Машина За Перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите