.

.

Полиестер Полиестер Полиестер Полиестер на Georgeорџ и голем машки, до големина 5xl

Полиестер Полиестер Полиестер Полиестер на Georgeорџ и голем машки, до големина 5xl

DEN 295.68
Износ

Совршена рамнотежа на класичен и обичен, краткиот ракав на Georgeорџ Поло го крие влагата, ве одржува ладно и суво на работа или на игра. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. плоча со три копчиња. Материјал за влага. 65% рециклиран полиестер/35% полиестер. Машина за перење. Увезени. Поло кошула со кратки ракави за мажи од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите