.

.

Mopleорџ машки кратки ракави шема erseyерси Поло, до големина 5xl

Mopleорџ машки кратки ракави шема erseyерси Поло, до големина 5xl

DEN 239.84
Износ

Georgeорџ Машки прозорски модел на шема Jerseyерси Поло работи за секоја пригода од деловно секојдневно до вашите активности за време на викендот. Не-ролна рамна јака на ребра, предниот дел од предната плоча и џебот на градите обезбедуваат веројатност за опции за носење. Овој поло е изработен од мек маички материјал и достапна е разновидна боја. Машкиот маж со кратки ракави за кратки ракави, erseyерси Поло.

R

Им се допаѓа и на купувачите