.

.

С. Поло Асн. Машка модна поло

С. Поло Асн. Машка модна поло

DEN 2.33
Износ

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн. Машки моден поло. Оваа мека, шарена кошула со кратки ракави со бои со кратки ракави се вклопува универзално носат и толку удобно среќно ќе ја носите цел ден. Јака со предна плоча со два копчиња. Кратки ракави со манжетни со ребра. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите