.

.

Краток ракав за кратки ракави на Georgeорџ Машки

Краток ракав за кратки ракави на Georgeорџ Машки

DEN 1.00
Износ

Georgeорџ кратки ракави поло е исто толку удобно како и вашата омилена маица .. но е доволно елегантна за да се носи насекаде. Странични отвори за дополнителна стабилност и разноврсност. Од вашите 9-5 до по часови. Копче за копче однапред; . странични отвори за дишење ;. Кратки ракави ;. Стил на пуловер ;. Опуштено вклопување ;. Јака од точка ;. Машина за перење ;. 92% полиестер, 8% спандекс ;. COO-Jordan.

R

Им се допаѓа и на купувачите