.

.

Изведба на мажот со кратки ракави со кратки ракави на Хедер Стрип

Изведба на мажот со кратки ракави со кратки ракави на Хедер Стрип

DEN 495.84
Износ

На курсот или исклучувањето, изградбата на изградбата со кратки ракави на Бен Хоган е совршен баланс на форма и функција. Овој поло нуди оптимална удобност, квалитет, технологија и стил за активен животен стил. Одлично е за рунда голф или каква било активност на отворено, при што ткаенината за влага ве одржува ладно и суво. Без разлика дали вашата игра е работа или игра, можете да се спарите со шорцеви или панталони од колекцијата Бен Хоган за да изложите спортски стил и доверба во кој било амбиент. Ткаенината за влага за влага го привлекува потењето од кожата. UPF15 ја штити вашата кожа од штетните зраци на Сонцето. Направено од 100% полиестер. Изберете од разновидни бои. Достапно во редовни и големи димензии со цени што се разликуваат по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите