.

.

Поло за кратки ракави на Georgeорџ Јанг Машки

Поло за кратки ракави на Georgeорџ Јанг Машки

DEN 2.67
Износ

Кошулата со кратки ракави на мажите на Georgeорџ -Young, ќе направи паметен додаток на училишната униформа гардероба на вашиот син. Оваа кошула за перформанси со кратки ракави има ребреста поло-јака и е направена од ткаенина за влага за додадена удобност. Се одликува со плоча со два копчиња. Поло -кошулата за перформанси на момчињата е удобна, машинска миење и лесна за одржување. Перформанси за кратки ракави на Georgeорџ Јанг Поло 100% Полиестерска влажна ткаенина. Краток ракав. Плакета со 2 копчиња. Ребреста поло -јака. Отвори на странични споеви. Машинско миење ладно. : .

R

Им се допаѓа и на купувачите