.

.

Машки маж со кратки ракави на Georgeорџ, со 2-пакет

Машки маж со кратки ракави на Georgeорџ, со 2-пакет

DEN 1.33
Износ

Полиран и убав. Овие маж со кратки ракави за перформанси од Georgeорџ се изработени во мека, дише ткаенина што помага при влага и заштита од сонце - совршени за еден ден на зелена или ден во канцеларијата. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 поло кошули. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : Плетен со рамен ребра. Затворање : стил на пуловер; Плакета со 2 копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност; отпорни на избледени; Заштита на UPF 30; помага да се избрише влагата; странични отвори. Машки перформанси Поло кошули од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите