.

.

Машки Машина & Бак Ројал Флорида Гаторс Алумни Логото Фалсификува Водат Дритек Поло

Машки Машина & Бак Ројал Флорида Гаторс Алумни Логото Фалсификува Водат Дритек Поло

DEN 207.68
Износ

Покажете ја својата гордост за вашата алма матер со грабање На Ова Лого На Алумни На Флорида Гаторс Фалсификувајте Го Дритек Поло Од Секач И Бак. Поло содржи везена Графика На Флорида Гејтс на левата градите за да можете да го покажете статусот на алумни на суптилен начин, овој врв е совршен начин да можете да додадете разноврсност во вашата гардероба бидејќи може да се носи кога присуствувате на поубави настани, но може да се облече и за задните врати. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Краток ракав. Материјал : 96% Полиестер/4% Спандекс. Везена графика. Марка : Секач & Бак. Странични поделби на половината. Технологијата Dry Tec ја отстранува потта и обезбедува заштита од 50+ UPF. Плакета со три копчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите