.

.

Менс 5. мл. Dryивотен маички со џеб со џеб пакет

Менс 5. мл. Dryивотен маички со џеб со џеб пакет

DEN 495.84
Износ

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; јака и манжетни за заварување; Етикета за пренос на топлина; Плакета со три копчиња со копчиња од дрво; Гилдан Менс 5,6 мл. Dryblend 50/50 Jerseyерси Поло со џеб 10 пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите