.

.

Краток ракав за машки и големи машки и големи машки вентили, вентилирано цврсто поло, до 5xl

Краток ракав за машки и големи машки и големи машки вентили, вентилирано цврсто поло, до 5xl

DEN 0.67
Износ

Останете подготвени за бизнис на и надвор од зелениот со лесна нега на Ben Hogan Airflux вентилира со цврст поло поло. Со својата технологија за ткаенини за заштита од сонце и управување со влага, оваа кошула ќе ве одржи кул и заштитена, така што вашиот фокус останува на играта. Изработено е со технологија за стрии Seams за да можете да се движите со леснотија и да се фокусирате на вашата игра. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина на влага. УВ заштита од сонце. Истегнување споеви. Опуштено вклопување. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Вентилирана поло маица за мажи од Бен Хоган.

R

Им се допаѓа и на купувачите