.

.

Поло Маици За Мажи Машки Обични Есенски Шарени Ткаенини Маица V Вратот Свртете Јака Долги Ракави Блузи Маица

Поло Маици За Мажи Машки Обични Есенски Шарени Ткаенини Маица V Вратот Свртете Јака Долги Ракави Блузи Маица

DEN 1.00
Износ

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : М САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 112см/44.09" Рамо : 46.5 см/18.31" Ракав : 64см/25.20" Должина : 72см/28.35" Големина : Л САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 118см/46.46" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 65СМ/25.59" ДОЛЖИНА : 74см/29.13" големина : xl сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 биста : 124см/48.82" рамо : 49.5 см/19.49" ракав : 66см/25.98" ДОЛЖИНА : 76см/29.92" големина : xxl сад : 22 велика британија : 26 еу : 52 биста : 132см/51.97" РАМО : 51.5 См/20.28" ракав : 67см/26.38" должина : 78см/30.71" големина : хххл сад : 24 велика британија : 28 еу : 54 биста : 140СМ/55.12" РАМО : 53.5 см/21.06" ракав : 68см/26.77" должина : 80см/31.50"Машки ОБИЧНИ Есенски шарени Ткаенини маица v вратот свртете јака Долги ракави Блузи маица карактеристики : Овие Раковини Кошула Мажи Даде голем хип хоп, музика изглед. Хипстер исечете со меко памучно дно од раковини. Ги нарековме издолжени кошули. Тие се кошули со долга линија со закривени рабови.Тенко вклопување низ градите со печатена етикета на вратот за да ја максимизирате удобноста и миењето во машина со ладна вода (препорачуваме рачно перење)Нега на Облека : препорачајте миење раце или машина за перење со ладна вода, легнете рамно на суво или суво чистење, ве молиме не избелувајте или пеглајте.Прилика : Секојдневен живот, домашна облека, училиште, канцеларија, голф, работа, одмор, патување, пешачење итн. Добро со секојдневни панталони, фармерки, шорцеви за стилски изглед сезона : Aut, Зима Пол : Малематеријал : Полиестер, Спандексдекорација : должина На Патент : Редовна должина на Ракавот : Долга Јака : Спуштете Ја Шарата Тип : Стил На Пруги : Секојдневно/Секојдневно што добивате : 1 Х Машко Blouse Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengthm162046112cm/44.09"46.5 cm/18.31"64cm/25.20"72cm/28.35"L182248118cm/46.46"48cm/18.90"65cm/25.59"74cm/29.13"XL202450124cm/48.82"49.5 cm/19.49"66cm/25.98"76cm/29.92"XXL222652132cm/51.97"51.5 cm/20.28"67cm/26.38"78cm/30.71"XXXL242854140cm/55.12"53.5 cm/21.06"68cm/26.77"80cm/31.50"Size : MUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 46.5 cm/18.31"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 72cm/28.35"Size : LUS : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 118cm/46.46"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 74cm/29.13"Size : XLUS : 20 UK : 24 EU : 50 Bust : 124cm/48.82"Shoulder : 49.5 cm/19.49"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 76cm/29.92"Size : XXLUS : 22 UK : 26 EU : 52 Bust : 132cm/51.97"Shoulder : 51.5 cm/20.28"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLUS : 24 UK : 28 EU : 54 Bust : 140cm/55.12"Shoulder : 53.5 cm/21.06"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 80cm/31.50"Поло Маици За Менралф Лорен Поло Маици За Машки Поло Маициполо Ралф Лорен Кошули за Машки Поло Маици Ралф Лорен Поло Маици За Мажи. Менс Поло Маици. Поло Ралф Лорен Кошули За Мажи. Машки Поло Маици.

R

Им се допаѓа и на купувачите