.

.

Пристаниште Орган К Крајбрежните Памук Мешавина Поло, Длабоко Црно Бело, XL

Пристаниште Орган К Крајбрежните Памук Мешавина Поло, Длабоко Црно Бело, XL

DEN 479.84
Износ

Меко, лежерно поло кое исто така е вредно. Дизајниран за изведување, овој стил се бори со мириси, ја отстранува влагата и се спротивставува на замките и брчките. Лесно се прилагодува на рутината од 9 до 5, како и времето надвор од часовникот. 5-унца, 50/42, 5/7, 5 памук/поли/лен ознака-слободен етикета Само-ткаенина јака 3-копче плакета со Обоени-за-натпревар Копчиња Постави-Во, отворен полите Ракави Пристаниште Орган К581 Крајбрежните Памук Мешавина Поло, Длабоко Црно/ Бело, XL.

R

Им се допаѓа и на купувачите