.

.

Машка Улична Облека Стил Поло Кошула Пролет И Лето Патент Со Кратки ракави Ревер Печатење Врвни Модни Маици

Машка Улична Облека Стил Поло Кошула Пролет И Лето Патент Со Кратки ракави Ревер Печатење Врвни Модни Маици

DEN 2.67
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 111см/43.70" Должина : 73см/28.74" Ракав : 21см/8.27" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67" Должина : 74см/29.13" Ракав : 22см/8.66" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 121см/47.64" должина : 75см/29.53" ракав : 23см/9.06" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 126СМ/49.61" должина : 76см/29.92" ракав : 24см/9.45" големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 131см/51.57" должина : 77см/30.31" ракав : 25см/9.84" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 136СМ/53.54" должина : 78см/30.71" Ракав : 26см/10.24" машки пролет и лето патент Со кратки ракави ПЕЧАТЕЊЕ-КОШУЛА ВРВОТ КАРАКТЕРИСТИКИ : МОДЕН ДИЗАЈН, СОСЕМА НОВ,! Сезона : Пролет и лето Пол : мажи Повод : Секојдневен Материјал : Бисерна Птичја Шема Тип : Печатена Должина На Ракавот : Јака Со Кратки ракави : Дебелина на ревер : Стандардниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Кратки Карактеристики Т : } Материјал Е направен од материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ①Натпревар е Идеален За семејство, спиење, дневна релаксација, спорт, фитнес, трчање, јога, забави, вежбање, фитнес, коктел забава, вежбање или патување .. Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Кратки До Лабави Врвови Маичката Прави Да се Чувствувате Удобно Во текот на Целиот Ден. Повод : пуловер за туника, лабави маици за вратот на екипажот за работа, слободно време, одмор, излегување, секојдневно, улично носење, секојдневно носење, опуштено на отворено. Унисекс Маичка : Преголем и секојдневен стил, широки блузи, преголеми кошули, совршени за спарување на овој врв со какви било панталони, карго панталони џогери панталони, шорцеви, фармерки, здолништа, костум За Лето, Fall и Пролет. Загарантирана по продажбата : нашите маици се произведуваат во согласност со строгите процедури и . Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе обезбедиме безгрижни размени и наплата. Вашата нарачка и порака ќе бидат обработени во рок од 24 часа од работниот ден. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта прво,искрено се надеваме дека ќе бидете целосно задоволни со нашата услуга. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Да Го Изберете Вистинското Вклопување За Вас Пред Да Го Купите.

R

Им се допаѓа и на купувачите