.

.

Чапс машка голема и висока секојдневна маица

Чапс машка голема и висока секојдневна маица

DEN 175.68
Износ

Инженерска со технологија за влага за влага, која дава висок карактер на влага на ткаенината, осигурувајќи дека вашата кожа останува сува, а потта заминува брзо. Нашиот секојдневен носат поло е дизајниран да совршено одговара на мажите со која било личност и да дојде во голем број редовни и специјални големини за да ви овозможи да го изберете најдобриот натпревар за вас. Фрабриција на технологија за контрола на температурата. Медиум со големина има приближно 28â½ "предната должина на телото и должина на телото од 30". Големина Биг 2x има приближно 31â½ "предната должина на телото и должина на телото од 33". Голем со големина 2 L има приближно 33â½ "предната должина на телото и должина на телото од 35".

R

Им се допаѓа и на купувачите