.

.

Предна Пешачка Машка Лежерна Поло Маица Со Кратки Ракави Тенок Фит Пуловер Летно Печатење На Кокосово Дрво Кошули Со Копчиња За Плажа

Предна Пешачка Машка Лежерна Поло Маица Со Кратки Ракави Тенок Фит Пуловер Летно Печатење На Кокосово Дрво Кошули Со Копчиња

DEN 3.33
Износ

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Поло Кошула, Хенли Кошула, Обични Блузи, Работна Маица, Летна Блуза, Тенок Фит Маица Тип На Маица : Печатено Кокосово Дрво, Печатено Ананасдизајн : Копче, Везиколор : Бела, Црна, Жолта, Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : Без пилинг, без смалување, без избледување. Супер меко и истегнување, лесно, дише, суво вклопување. Чувствувајте се како втора кожа што ја носи, дополнително удобна.2. Дизајн : вратот со ревер со копчиња додава многу на машкиот шарм, што ве прави привлечни. Еднобојна боја со жито од ленти, уредна, но не премногу обична, повеќе стилска.3. Цвест : Секој спој е рамен и цврст. Нема дополнителен труп. Нема да предизвика чувство на чешање. Не раскинувајте лесно, траете долго. Можете да верувате дека овие поло маици ќе ја надминат конкуренцијата, исто како и вие.4. Разновидни Маици За Маици : Совршени и За работа и за секојдневна облека, можете да ја носите за работа, забава со пријателите, секојдневно, дома, плажа, одмор, па дури и вежбање поради брзото сушење. Идеални подароци за мажи што ги сакате или себеси.Содржина на пакетот : 1 Х Мен Поло Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Кошула Со Копчиња, Секојдневни Блузи, Класична Маичка, Летна Блуза, Тенка Маичка. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн - обична поло кошула за вратот на ревер, врвови со кратки ракави, летна маичка, блуза со копчиња, трендовски и убав. Повод-Класичната поло кошула е погодна за секојдневна, секојдневна работа, бизнис, состаноци, голф, тенис, рагби, други спортски и рекреативни активности. Натпревар - оваа тенка фит поло маици има различни бои што можете да ги измешате со толку многу стилски тексас панталони или секојдневни панталони за секојдневниот изглед. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите