.

.

Chaps Машки печатен голф Поло - големини до 3xL

Chaps Машки печатен голф Поло - големини до 3xL

DEN 175.68
Износ

Заматете се во стил со печатениот голф Поло на Чапс. Овој дел од истегнување беше куриран од најмеките навои за да обезбеди крајна удобност додека ги практикуваше тие промени на теренот за голф! Измислица за истегнување. Класични поглавја од лево градите. Ексклузивна линија за голф поглавја. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите