.

.

Нема Граници Машка И Голема Машка Рагби Поло Маица, Големини XS-3XL

Нема Граници Машка И Голема Машка Рагби Поло Маица, Големини XS-3XL

DEN 0.67
Износ

Нема Граници Руди Поло. Овој долг ракав, супер мек Памучен Дрес Рагби Поло Ќе ви биде нов фаворит! Ова Рагби Поло ги има сите забавни модни детали што ги барате : контрастна ткаена јака и шарена лента за градите! Супер меката ткаенина од памучен дрес што се протега е толку удобна што никогаш нема да сакате да ја соблечете. Достапно во различни бои и големини. Рагби Поло. Долг Ракав. Градите Лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите