.

.

fvwitlyh Црни Поло Маици За Мажи Отпорни На Долги Ракави Копче Предна Кошула Небесно Сина Х-Голема

fvwitlyh Црни Поло Маици За Мажи Отпорни На Долги Ракави Копче Предна Кошула Небесно Сина Х-Голема

DEN 287.84
Износ

Градиент Кошула Машка Летна Мода Секојдневен Класичен Џеб Со Еднобојни Гради Памучни И Ленени Цврсти Фустани Кошули Сезона : Пролет и лето. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : памук и лен. Тип На Шема : Цврст. Должина : Должина. Вклопување : Одговара за големина} Материјал Е Изработен од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Натпревар●Машката Кошула Е Лесна и Може Добро да се Совпадне со Шорцеви, Хеланки, Фармерки и Стебла за Пливање. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.

R

Им се допаѓа и на купувачите