.

.

Б91хз Машки Кошули Секојдневни Стилски Мажи Мода Пролет Лето Секојдневен Краток Ракав О Знаме На Вратот Печатена Маица Со Кратки Ракави Поло Маици За Мажи Сина XL

Б91хз Машки Кошули Секојдневни Стилски Мажи Мода Пролет Лето Секојдневен Краток Ракав О Знаме На Вратот Печатена Маица Со Кратки

DEN 287.84
Износ

Машки Кошули Секојдневни Стилски Мажи Мода Пролет Лето Секојдневен Краток Ракав О Знаме На Вратот Печатени Маици Со Кратки Ракави Сезона : Четири Сезони. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот вклучува : . 1 Еез Машки Врвови €Пот-Фитил И Суво●оваа машка поло кошула со кратки ракави е изработена од мрежа за вентилација меланж, која има материјал за отстранување Пот со технологија за брзо ладење што ја апсорбира влагата подалеку од телото за да ве одржува ладни и суви. ●Карактеристики€3-копчиња плакети, џеб на градите, украсување деколте и раширена јака, додава добро изработени шевови, што ги прави овие класични машки поло маици лесни за надополнување на панталоните или облекување на пар фармерки. ®Удобно, ова машки кошули за голф краток ракав изработен од мека мазна ткаенина, лесен, фитил за влага, меко рачно чувство, 1427 начин на истегнување, удобно и дише ве одржува ладни.Издржливи плетени манжетни за ребра за дополнителна удобност. €Прилика}нашите машки кошули за голф се совршени за голф, тениска фитнес, трчање и други спортски активности на отворено, исто така идеални за деловно, работно и секојдневно носење. Одличен подарок за љубовници, семејства, татковци. ●Топли Совети}нашата машка кошула се вклопува во големината, големината на СТАРДАРД, конзистентна. Исушете на средна топлина. Анти-избледување, анти-пилинг, без промена на бојата, без брчки, без намалување.

R

Им се допаѓа и на купувачите