.

.

Поло за кратки ракави за машки Wrangler

Поло за кратки ракави за машки Wrangler

DEN 295.68
Износ

Оваа плетена кошула со кратки ракави на Wrangler Mens е направена од 100% полиестер и е идеална за секоја обична пригода. Технологијата за дишење на дишењето ја отстранува влагата од кожата за да ви помогне да се одржите ладно, суво и удобно. Поло за кратки ракави на Wrangler Men.

R

Им се допаѓа и на купувачите