.

.

Машка маичка маичка со машка пика со долги ракави, големини S-3XL

Машка маичка маичка со машка пика со долги ракави, големини S-3XL

DEN 1.67
Износ

Од еден ден во канцеларија до недела во бранч, вашиот секојдневен стил е заклучен со кошулата на Pique Polo на Georgeорџ во дизајн со долг ракав. Изработена во мешавина од памук со дишење со малку истегнување за дополнителна удобност, долгите ракави на оваа поло маица помагаат да се обезбеди дополнителна покриеност за време на поладното време. Спарете го со фармерки или какис за убав изглед. Само на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : се шири. Затворање : стил на пуловер со затворање со два копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Pique Pli T Design; Сплит полите. Машка маичка со долги ракави од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите