.

.

Ли Униформи Млади Мажи Модерни Вклопуваат Долги Ракави Поло

Ли Униформи Млади Мажи Модерни Вклопуваат Долги Ракави Поло

DEN 0.67
Износ

Поло кошула со долги ракави со плакета со две копчиња и раширена јака. 55% памук,45% Полиестер,Увезен,затворање На Копчиња,Машинско Перење,поло кошула со Долги ракави со плакета со две копчиња и раширена јака, Ознака За Лого на левиот спој.

R

Им се допаѓа и на купувачите