.

.

Машка мачка со ван Хаузен Поло кошула

Машка мачка со ван Хаузен Поло кошула

DEN 295.68
Износ

Завршете го секој обичен изглед со ван Хаузен Поло. Оваа главна маица има природен дел за лесно движење и класичен дизајн кој работи за опуштени денови во канцеларијата или дома. Природните ткаенини за истегнување обезбедуваат удобност што се движи со вас. Дво-тон лента за микрофејдер со рајон додаден за суптилен сјај. Џеб на лепенка. Вентилирани страни.

R

Им се допаѓа и на купувачите