.

.

С. Поло Асн. Машка перформанси Пике Поло кошула

С. Поло Асн. Машка перформанси Пике Поло кошула

DEN 272.00
Износ

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн. Машка изведба Пике Поло. Оваа супер мека, длабока боја на полови кошула со кратки ракави, е универзално носена и толку удобно среќно ќе ја носите цел ден. Спарете го со омилените шорцеви или долго дно за обичен опуштен изглед. Јака со предна плоча со два копчиња; Кратки ракави со манжетни со ребра. Дарежлива силуета за лесно вклопување; Машина за перење; Увезени. 55% памук 45% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите