.

.

Пристаниште Орган Свила Допир Поло

Пристаниште Орган Свила Допир Поло

DEN 272.00
Износ

Разноврсна класика со стил за поштеда. Лесната пика е свиленкаста мека и еластична за удобно вклопување; намалувањето е минимално. Високо отпорен на брчки и лесна нега. Ткаенина/Стил : 5-унца, 65/35 поли/памучна пика; рамна плетена јака и манжетни, дупки за раце со двојна игла и долниот раб, странични отвори; метални копчиња со обоени бандажи што одговараат. Големини за возрасни : XS-6 XL 5-унца, 65/35 поли/памучна пика. Рамна плетена јака и манжетни. Метални копчиња со обоени пластични бандажи што одговараат.

R

Им се допаѓа и на купувачите