.

.

С. Поло Асн. Машка рагби поло маица

С. Поло Асн. Машка рагби поло маица

DEN 272.00
Износ

Чувајте го смело, класично и лесно. САД Поло Асн. Машки рагби рагби Поло дава едноставна облека што е малку дополнително. Оваа 100% памучна маичка има дарежлива вклопување за леснотијата што ја барате во обична, но трендовски кошула. Пар со некои фармерки, чиноси и патики и вашиот викенд е поставен! Долги ракави; Се одликува со мало везено лого на левиот џеб на градите. Моделот е април. 6'1 "Носење големина m; 100% памук. Машината што се пее; увезена.

R

Им се допаѓа и на купувачите