.

.

Машки Машина & Бак Вајт Мичиген Вулверинес Предност Три-Мешавина Дритек Пике Поло

Машки Машина & Бак Вајт Мичиген Вулверинес Предност Три-Мешавина Дритек Пике Поло

DEN 295.68
Износ

Дајте поттик на вашата гардероба за денот на играта со тоа што ќе ја донесете дома Оваа Предност На Мичиген Вулверинс Три-Бленд Дритек Пике Поло. Овој секач И врв веднаш ќе стане главен во вашата гардероба За Волверини во Мичиген. Изграден со везена тимска графика, никој нема да може да се запраша каде лежи вашата лојалност. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Технологијата дритек ја отстранува потта. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Плакета со три копчиња. Краток ракав. Материјал : 55% Памук/42% Полиестер/3% Спандекс. Директно полите. Марка : Секач & Бак. Странични отвори. Отворени ракави. Копчиња за лого НА ЦБ и вез за знаменце на задниот јарем.

R

Им се допаѓа и на купувачите